VI Memoriał Maieja Kozłowskiego!

Miejski Klub Piłkarski Boruta w Zgierzu serdecznie zaprasza na VI Memoriał Macieja Kozłowskiego dla chłopców rocznika 2005, który odbędzie się w niedzielę 13.12.2015r w Hali MOSiR w Zgierzu przy ul. Wschodniej 2.

Impreza jest organizowana już po raz szósty upamiętniając osobę zmarłego w 2010 roku aktora Macieja Kozłowskiego, zgierzanina, który w młodzieńczych latach zanim został aktorem był zawodnikiem naszego klubu, a będąc już znaną postacią z ekranu czynnie reprezentował aktorskie środowisko na niwie sportowej będąc członkiem Reprezentacji Polski Aktorów.

W tegorocznej edycji rywalizowały będą drużyny chłopców urodzonych w 2005 roku i młodsi, 10 zespołów podzielonych na dwie grupy rywalizowało będzie o Puchar ufundowany przez Prezydenta Miasta Zgierza.

Wszelkie informacje na stronie naszego wydarzenia FB: https://www.facebook.com/events/568228456665979/