Turniej Streetball'a.

W piątkowe przedpołudnie w ramach zajęć treningowych rozegraliśmy wewnętrzny mini turniej na znajdującym się na ośrodku mini boisku zwanym wśród uczestników obozu "Street'ką". Zawodnicy wybrali pięć trzyosobowych drużyn, które rywalizowały systemem każdy z każdym rozgrywając mecz i rewanż.

Drużyny wyglądały następująco:

1. Kacper, Krystian, Piotrek, Szymek

2. Igor W., Mateusz Krz., Damian

3. Zioło, Valerio, Bartek

4. Kępi, Filip, Igor L.

5. Maciek, Kuba, Łukasz

Mecze obfitowały w wiele ciekawych zagrań oraz dostarczyły mnóstwo emocji. Tylko dwa z dwudziestu spotkań turnieju zakończyły się bez zdobytej bramki. Po zaciętej walce zwycięzcą została drużyna Kuby Żołowicza zdobywając 17pkt, drugie miejsce zajęła ekipa Mateusza Kępińskiego 12pkt, a na trzecim miejscu uplasowała się drużyna Igora Wujcika 9pkt, która lepszym bilansem meczy bezpośrednich wyprzedziła zespół Maćka Kłysa. Po zaciętej rywalizacji emocje zostały ostudzone kąpielą w basenie i wszyscy udaliśmy się na obiad. Po obiedzie czekała nas kolejna otrakcja tego dnia czyli wycieczka do Gdańska, gdzie w planie mamy oglądanie meczu Lechia Gdańsk vs Górnik Łęczna na PGE Arenie.