Wycieczka do Gdańska

Piątek był dniem pełnym atrakcji na obozie. Przed południem rozegraliśmy turniej Streetball'a, a po południu pojechaliśmy na wycieczkę do Gdańska. Głównym punktem wycieczki było oglądanie meczu polskiej ekstraklasy pomiędzy miejscową Lechią Gdańsk, a drużyną Górnika Łęczna. Zanim jednak udaliśmy się na stadion PGE Arena w Gdańsku, zwiedziliśmy jeszcze stare miasto. Na głównej uliczce starego miasta przywitaliśmy się z Neptunem oraz kosztowaliśmy się lodami, goframi i innymi smakołykami. Odwiedziliśmy jeszcze gdańskiego Żurawia i udaliśmy się w końcu w kierunku stadionu. Stadion zrobił na nas duże wrażenie, a atmosfera w trakcie meczu na trybunach była doskonała, gdyż gospodarze pewnie pokonali zespół Górnika 3-1. Największą atrakcja były odpalone race świetlne przez kibiców Lechii. Piątek dzień pełen atrakcji zakończył się dla nas bardzo późno, gdyż z Gdańska wróciliśmy po godzinie 23. Niektórzy tak rozespali się w drodze powrotnej, że postanowili spędzić noc w autokarze. Dzięki czujności naszego trenera "autokarowy śpioch" został odnaleziony i noc spędził w swoim łóżku w pokoju. Zapraszamy wszystkich do obejrzenia foto galerii z naszej wycieczki dołączonej do tej wiadomości.